7 листопада у семінарійному храмі відбулися нічні чування, які організували семінаристи з братства ЦДСС в честь празника св. влкмч. Дмитрія Солунського.

 

Розпочали чування із спільного молебня до св. Димитрія, який очолив головний капелан Архієпархії о. Роман Залеський. Усі спільно молиилися до Великомученика Димитрія за Україну, військових і братів з ЦДСС.

Після спільної молитви відбувся перегляд фільму про св. Димитрія, щоб нагадати про життя і діяльність цього визначного святого.

Особливим моментом чувань була спільна «Ісусова молитва». Тоді прот. Василь Гоголь, духівник братства, звернувся до усіх присутніх з словом про св. Димитрія.  Отець наголосив, що Великомученик у своєму житті і служінні державі умів правильно визначати життєві пріорітети і відстоювати їх. «У нього на першому місці завжди був Бог», - акцентував духівник братства.

Святкування продовжилося зранку на Святій Літургії, де усіх Дмитріїв привітали з днем їхнього покровителя і побажали усім наслідувати своїм життям св. Димитрія.

стаття: Святослав Коткевич
фото:
Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Вгору