22 жовтня в стінах Івано-Франківської духовної семінарії, відбулися вибори нового голови братства ЦДСС. Новообраним головою став

брат Володимир Майка.

Розпочалося зібрання братства із спільної молитви до покровителя Димитрія Солунського. Брати молилися молебень, який очолював духівник ЦДСС о. Василь Гоголь. Отець із братією возносили свої молитви за братство і його учасників. Тоді отець Василь звернувся до присутніх із проповіддю про найбільший скарб цього світу - про Ісуса Христа.

Після молитов розпочалося голосування. Голосування, згідно з нормами братства, є анонімним. Тому кожен мав змогу таємно висловити свою думку, щодо вибору на голову. Висловивши свою думку, усі спільно підраховували голоси, які віддали учасники братства за кандидатів. Згідно з підрахунками новим головою ЦДСС був обраний брат Володимир Майка.

Усі члени братства вітали нового голову і тоді відбулася передача реквізитів голови братства.  На завершення усі спільно заспівали «Многая літа» новому голові і побажали наснаги і успіхів у його праці.

стаття: Святослав Коткевич
фото:
Святослав Коткевич

Інформаційний центр ІФДС

Вгору