З 5 по 11 квітня студенти Івано-Франківської  Духовної Семінарії відвідали з місійною  метою парафію святого Миколая Чудотворця в  місті Константинівка Донецького Єкзархату, парохом якої є прот. Віталій Кестер.

Перш за все брати мали змогу порівняти служіння військового капелана зі служінням на парафії, адже душпастирювання в місцях позбавлення волі, військових частинах, колоніях та інтернатах є далеко не з найлегших.

Одразу після прибуття семінаристи разом з прот. Віталієм Кестером поїхали на освячення польової каплиці, що  знаходиться на колишній передовій позиції в ландшафтному парку Клепан Бик. В співслужінні трьох священників відбулася посвята каплиці  Пресвятої  Трійці та ікони VIII стації Хресної дороги ГНІХ.

Окрім  парафіяльних богослужінь в  передпасхальний та пасхальний  періоди брати допомагали о.Віталію в душпастирському служінні у  військових  частинах. В день Воскресіння Христового було відслужено Божественну Літургію, освячено паски для військовослужбовців та окроплена військова техніка. Багато з присутніх приступили до св. Тайни Покаяння та Євхаристії.

Брати Ломпас Ростислав та Іващишин  Адам щиро дякують отцеві Віталієві  та його  родині за теплий, сердечний  прийом та незабутній досвід служіння.

повідомив Адам Іващишин

Інформаційний центр ІФДС

Вгору