×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/stories/12.11.17_02
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Сьогодні, 12 листопада, учасники братства Центру Душпастирювання Силових  Структур мали змогу взяти  участь в святкуванні шістнадцятої  річниці пастирського  служіння капелана о. Романа Залеського при парафії Різдва Пресвятої Богородиці  в селі Ганусівка.

З цієї нагоди о. Романом була відслуженна Божественна Літургія за участю братів спільноти св. Димитрія, котрі виконували служіння паламарства та дяківства. Зокрема, заступник голови братства ЦДСС бр. Микола Томашевський за проханням о. пароха  виголосив   проповідь на тему сьогоднішньої євангелії. Людська гріховність, яка відобразилася в свинях що їх випасали люди з Генезаретських околиць, уособлює сучасну. Бо часто і в нашій буденності ми випасаємо той гріх в наших серцях, відкидаючи Боже Милосердя.

Після Божественної літургії о. Роман прийняв від імені голови братства та всіх його учасників теплі слова подяки за  його нелегке капеланське служіння та побажання витримки і наснаги  в душпастирській праці.

В знак подяки з ініціативи отця-пароха була організована тепла гостина  для братів-капеланів.

Від імені голови братства святого Димитрія та  усіх його учасників прийміть, отче Романе, слова подяки та  молитовної підтримки від нас, братів-семінаристів, а Всемилостивий Господь нехай  сотворить вам Многії і Благії Літа!

стаття: Адам Іващишин
фото: Андрій Байдюк

Інформаційний центр ЦДСС

{gallery}12.11.17_02{/gallery}

Вгору