×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/stories/25.10.17_01
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

24.10.2017 року Божого відбулось зібрання братства Центру Душпастирювання Силових Структур ім.свщм. Дмитрія Солунського. Зібрання розпочалося із Молебню до свщм. Димитрія Солунського.

Після молебню духівник братства ЦДСС о.Василь Гоголь поділився своїми думками про щастя: що таке «щастя», як кожен з нас його сприймає та про те, що кожен вкладає в це поняття свій сенс. "У сьогоднішній час ми бачим людей які мають все у своєму житті але не є щасливі. Це є ті люди які неможуть знайти Бога, відкрити своє серце та жити не матеріальним життям а духовним", - підсумував о. Василь.

На завершення голова братства ЦДСС бр. Назар Шпак подякував за зустріч усім присутнім та розповів що можна стати великою людиною, але насправді у очах Божих ти є малий.Т ому Бажаю всім вам бути малими у людських очах, а в Божих бути великими. На завершення о.Василь та учасники братства ЦДСС подякували голові братства бр. Назару Шпаку за те, що доклав своїх зусиль та нелегку працю у «Капеланстві», а вкінці побажали, щоб мав мужність та відвагу до нових викликів нашого життя.

стаття: Василь Сметанюк
фото: Андрій Байдюк

Інформаційний центр ЦДСС

{gallery}25.10.17_01{/gallery}

Вгору