×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/stories/30.05.17_01
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

25 травня Свята Церква відзначила велике Господське свято – Вознесіння Христове. Святкування будь-якого свята полягає не тільки у застіллі чи пишних святкуваннях, невід’ємним елементом відзначення тієї чи іншої події є несення Благої Вісті тим, хто не знає про неї нічого, або знає дуже мало.

Тому в цей день о. Віталій Кузьмин, який виконує капеланське служіння серед військових, у військовій частині БТЗ та РТБ відслужив Службу Божу. Варто зазначити, що через погані погодні умови богослужіння здійснювалось у незвичайному місці – ангарі для літаків.

Брати-семінаристи із Центру Душпастирювання Силових Структур ім. свщм. Димитрія Солунського: Олексій Лупій та Василь Сметанюк супроводжували співом Святу Літургію та допомагали отцю провадити цю нелегку місйну діяльність.

Ця молитовна зустріч розпочалась з настановчого слова командира роти. Військовослужбовець наголосив на важливості Божественної Літургії. Командир у своїй промові  також згадав про капеланів, які здійснюють не тільки психологічну підтримку але і духовну. У цей нелегкий час  військовослужбовці ще більше потребують Божого проводу та Слова Живого, яке б допомогло їм у їхній нелегкій службі.

На завершення Божественної Літургії о. Віталій Кузьмин дав коротку науку. У цій науці проповідник навчав про те, що ми маємо бачити у своїх ближніх Ісуса Христа, адже лише полюбивши людей, що оточують нас можна пізнати безмежну любов нашого Творця. Згодом отець окропив всіх військовослужбовців священною водою та благословив їх на їхнє нелегке служіння.

стаття: Василь Сметанюк,
секретар ЦДСС
фото: Олексій Лупій

{gallery}30.05.17_01{/gallery}

Вгору