×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/stories/21.12.16_01
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

15 грудня 2016 р. була відслужена Божественна Літургія на полігоні військової частини №1241 Національної Гвардії України, що в с. Ст. Лисець.

Відвідали молодих військовослужбовців Головний координатор Івано-Франківської Архієпархії о. Роман Залеський та капелан о. Роман Костабій. Спочатку посвятили військову техніку та благословили водіїв на їхнє служіння. Опісля всі разом приготувалися із учасниками Центру Душпастирювання Силових Структур ім. свщм. Димитрія Солунського та розпочали Божественну Літургію, під час якої семінаристи із братства співали Службу та церковні пісні, а військовослужбовці приступали до св. Тайни Покаяння.

Читайте також: Ніколи не втомлюйтесь любити...

На завершення Божественої Літургії о. Роман Залеський поділився своїм досвідом служіння та розповів яка мета служіння військових та священиків-капеланів. Він ще наголосив на тому, що всі повині бути як одне ціле, бо Христос любить всіх без жодного вагання.

На завершення о. Роман Костабій окропив всіх свяченою водою і всі спільно подякували Отцям Капеланам та братам-семінаристам за їхнє служіння та пеплі слова які прозвучали і залишилися у їхніх серцях назавжди.

стаття: Василь Сметанюк,
секретар ЦДСС

{gallery}21.12.16_01{/gallery}

Вгору