×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/stories/20.12.16_02
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

17 листопада у військовій частині № 1241 (м. Івано-Франківськ) Національної Гвардії України відбулася урочиста присяга нового поповнення на вірність українському народові. На урочисту присягу прибули батьки cолдатів, а також їхні друзі із різних куточків України.

Присяга розпочалася із урочистого маршу, після якого молоді солдати, які прослужили лише місяць, склали обіцянку бути вірними Українській державі та народові. Опісля, показали свої вміння, які вони набули за місяць своєї служби. 

Читайте також: «Війна – це тоді, коли бракує бажання любити та змінювати себе і світ на краще», – о. Андрій Зелінський, ТІ, військовий капелан

На завершення дійства з вітальним словом звернувся начальник військової частини та матір одного їз солдат. Також було надано слово головному координаторові військових капеланів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Роману Залеському, який розповів про специфіку військової служби у стінах армії, а також у зоні АТО. 

Після вітального слова, о. Роман благословив усіх солдатів на цей нелегкий шлях у військовому служінні та освятив свяченою водою. Вкінці, командир військової частини провів екскурсію по військовій техніці та розповів про характеристики військових машин. 

На завершення, о. Роман поблагословив всіх військовослужбовців, а вони в свою чергу, теплими словами подякували о. Роману та учасникам братсва ЦДСС за спільну молитву і гарно проведений час.

стаття: Василь Сметанюк,
секретар ЦДСС

{gallery}20.12.16_02{/gallery}

Вгору