29 листопада у військовій частині № 1241 (м.Івано-Франківськ) Національної Гвардії України відбулася духовна наука та молебень до Христа Чоловіколюбця, у яких взяли участь семінаристи ІІІ курсу та учасники Центру Душпастирювання Силових Структур ім. св. Димитрія Солунського - Байдюк Андрій та Сметанюк Василь. Очолив молебень о. Йосафат Фітель, ЧСВВ.

Після молебню священик розважив із військовослужбовцями на тему: “Як знайти Бога у своєму серці, як знайти своє сумління і любити ближнього як самого себе”. Також поділився своїм досвідом у служінні капеланом, розповідаючи при цьому цікаві історії. На завершення слова, отець наголосив: “У кожному потрібно бачити Христа та мати у своєму серці любов, щоб не було війни на Землі”.

Опісля, брати-семінаристи виконали пісню “Де ж наша слава”, а учасники братства ЦДСС роздали вервиці військовослужбовцям. Після чого, о. Йосафат помирував усіх військових та освятив вервиці. Командир роти подякував гостям за таке служіння, та за те, що засівають зерно у серці кожного воїна, який слухаючи відкрив своє серце Богові.

Василь Сметанюк,
секретар ЦДСС


 

Вгору