13.05.06 р.Б. в каплиці Духовної Семінарії, Архієрейською Божественною Літургією, яку очолив Преосвященний Владика Володимир Війтишин, розпочався „Молодіжний Єпархіальний Собор”. У своїй проповіді Єпископ поклав великі надії на Собор, який є першим молодіжним заходом такого напрямку у нашій Церкві. У ньому взяли участь представники молодіжних організацій Івано-Франківської Єпархії.
         Після Літургії було виголошено доповіді  наступними доповідачами: п. ліц. Руслан Пяста – „Відповідальність молодої людини за життя і здоров’я”; п. д-р Володимир Шеремета – „Сучасна молодь перед викликами майбутнього”; о. ліц. Василь Рак – „Молодіжний волонтаріат серед хворих”; о. Софрон Зелінський представив свідчення спільноти згромадження Воплоченого Слова про парафіяльні молодіжні організації і їх діяльність.
         Згодом розпочалася праця у групах де відбувалася дискусія про принципи формування та задіяності  молоді, та молодіжних організацій у житті Церкви. Після жвавої дискусії, від кожної групи представник виголосив побажання і пропозиції щодо проведення активізації молодіжної політики у Церкві, де були поданні цікаві пропозиції на Патріарший Молодіжний Собор УГКЦ який відбудеться 2007 році.
         На закінчення Собору правлячий Архієрей Івано-Франківської Єпархії відслужив молебень до Богородиці яким було завершено перший день святкувань.
 

Фото про перехід даної події тут

В. Перцович
Інформаційний центр ІФДС
Вгору