Тринадцятого березня відбулася проща учасників семінарійного братства святого Йосафата до міста Львова. В прощі брали участь: голова братства бр. Михайло Вацеба, духівник братства о. Юрій Павлюк та близькько 20 семінаристів. Проща розпочалася Божественною Літургією на парохії Різдва Івана Христителя Львівської Архиєпархії, яку відслужив о. Юрій Павлюк. В часі Літургії семінаристи мали змогу приступити до святої тайни Покаяння. Після закінчення Літургії, парох храму Різдва Івана Хрестителя о. Іван Коломієць розповів про історію заснування парохії. Відвідни парохії Різдва Івана Христителя завершилися спільною пам’ятною фотографією.

Далі шлях прощі проліг до Архикатедрального Собору святого Юра. Під час перебування в соборі учасники прощі поклонилися мощам святого апостола Петра, святого великомученика Пантелеймона, святого Антонія Падевського і покровителя нашої семінарії священомученика Йосафата. Семінаристи також молилися в крипті собору над похованнями ієрархів нашої Церкви.

Окрім львівських храмів семінаристи відвідали експозиції музею історії релігії та національного музею імені митрополита Андрея Шептицького.

Проща завершилася відвіданням храму Премудрості Божої свято – Іванівської Лаври Студійського Уставу в заповіднику «Шевченківський гай»

В зворотній дорозі учасники прощі на чолі з отцем Юрієм Павлюком молилися вечірню в подяку Господеві за щасливу дорогу і успішну прощу.

Go to top