Сьогодні 22 квітня у семінарійній каплиці свящмуч. Йосафата була відслужена Вечірня  із службою св. Василія Великого, яку очолив Владика Софрон Мудрий, який у проповіді наголосив на необхідності великої святості для семінаристів за для того, щоб виховуючись у семінарії вони могли із великим запалом іти і проповідувати не тільки у західних областях України, але також мали місійного духа та могли всеціло посвятити своє життя для Христа та для місії Української Греко-Католицької Церкви.
Владиці співслужили о. д-р Олег Каськів, о. мгр. Олександр Левицький – віце-ректор семінарії, о. Ярослав Тимішак – духівник семінарії, о.ліц. Петро Витвицький – духівник семінарії, дияконував диякон Андрій Морквас.
         Після закінчення Літургії було відслужено Надгробне  та свята Плащаниця була перенесена і поставлена на святу трапезу.

Згодом у семінарійній трапезні були посвячені пасхи із цієї нагоди відбувся святковий сніданок, на якому Владика Софрон поблагословив всіх семінаристів та отців на Великдень.
о. д-р Олег Каськів подякував Владиці за його візит до Семінарії та побажав семінаристам та Владиці безмежних Божих Ласк, Божого Благословення, Пасхальної радості та здійснення всіх мрій і задумів.
         Потім всі семінаристи заспівавши „Христос Воскрес” отримали благословення на від’їзд на великодні вакації.
 
Інформаційний центр ІФДСВгору