9 липня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Івано-Франківської духовної семінарії та теологічної академії. Святкова частина розпочалося Молебнем до семінарійного покровителя Свщмуч. Йосафата, який очолили єпарх Івано-Франківський Володимир Війтишин, єпископ-емерит Софрон Мудрий, ректор ІФТА, о. міт. д-р Олег Каськів, ректор ІФДС, о. проф. Іван Козовик, декан богословського факультету.

У привітальному слові владика Володимир побажав випускникам-семінаристам йти дорогою, яка веде до єдності церкви і народу, та брати приклад з Свщмуч. Йосафата, який був перейнятий світлою ідеєю єдності християнського українського народу ціле своє жертовне життя. Владика Софрон наголосив: "Найважливішим документом є свідчення вашого праведного життя. Бережіться від спокус, несіть світло Божої науки до людських душ". Єпископ Софрон подякував батькам, які віддали своїх дітей на тривале навчання і підтримували їх покликання служити Богові і людям.

Опісля Преосвященні владики вручили дипломи усім студентам, які протягом семи років навчалися у даному навчальному закладі.

На завершення всі присутні виконали молитовний гимн "Боже великий єдиний".

Автор: о. Василь Перцович, прес-секретар Коломийсько-Чернівецької єпархії

Вгору