19.05.2008 р.Б.  до Івано-Франківської Духовної Семінарії завітав владика Гліб Лончина, Апостольський Візитатор для українців греко-католиків Італії, Іспанії та Ірландії.

Апостольського візитатора привітав ректор семінарії о. мітрат д-р Олег Каськів, який підкреслив важливість місійного служіння в УГКЦ та згодом запросив до слова Преосвященного Єпископа Кир Гліба.

У своєму слові Владика підкреслив, що зараз дуже багато українців проживають у країнах, де немає жодних структур УГКЦ. Церква має опікуватися своїми вірними незалежно від того де вони перебувають. Тому синод Єпископів УГКЦ особливо звертає увагу на плекання у семінаріях місійного духа у семінаристів, як до майбутніх душпастирів. Заклик Христа ідіть отже навчайте всі народи є завжди актуальний у всі часи, а особливо у час урбанізованого світу, часу кризи моралі, часу розпаду у багатьох випадках найважливішої клітини суспільства, тобто родини.

На завершення зустрічі преосвященний владика Гліб заохотив всіх до молитви за місію церкви та уділив своє Архієрейське Благословення.

Вгору