17.03.2006 р.Б. Семінаристи Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. Свщмуч. Йосафата, а також ректорат семінарії та професорсько-викладацький склад відвідали Івано-Франківський обласний українсько музично-драматичний театр ім. І. Франка де із гастролями перебуває Чернівецький обласний музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської із драматичною поемою: „Адвокат Мартіан”, дані гастролі присвячені із нагоди 135 річчя з дня народження Лесі Українки. Режисером даного дійства є пані Ліна Гвать..
   Ректорат семінарії та семінаристи щиросердечно вдячні Преосвященному Єпископу Кир Софрону Мудрому за його спонсорську допомогу у придбанні квитків на таку чудову поему, яка заставила кожного з нас ще раз застановитися над нашим життям та нашим покликанням у служінні Христу.
   Владика уділив всім акторам та присутнім своє Архієрейське Благословення бажаючи для акторів безмежних Божих ласк у несенні ними доброго слова до українського глядача, а присутніх заохотив підтримувати таких артистів, які своїми виступами виховують наше українське сьогодення. Провіввши паралель між сьогоднішньою поемою та теперішнім днем, коли люди мають можливість без перешкод іти до церкви не боячись нікого і тодішнім римським суспільством коли „Адвокат Мартіан” та його діти хоча визнавали Христа таємно, проте не могли бути учасниками Безкровної Жертви.   На закінчення цієї вистави пані Ліна Гвать (режисер) подякувала Владиці за те, що він, був духовним наставником та порадником у постановці поеми.

д-н. Андрій Морквас

Go to top