9-10 березня в Івано-Франківській духовній семінарії відбулися Дні духовної віднови. Духовні науки провадив о. Руслан Корнят.

     Віднова духа розпочалась Божественною Літургією, в часі якої реколектант виголосив І науку
      У своїй I науці о. Руслан навчав про духовне життя загалом. Його розважання складалися з 3 точок, а саме:
●    Чим є реколекції в моєму житті?
●    Ким є я?
●    Сенс життя.
      Отець зазначив: «Успіх реколекцій  залежить не від красномовства, не виняткової начитаності реколектанта, а від відкритого серця того, хто слухає їх».
У II науці о. Руслан розважав над темою духовного життя і розвитку особистого покликання.
Отець зауважив, що люди потребують провідників, представників віри. «Потребують духовних осіб – тих, які проповідують, які будуть вести духовне життя. Наша духовність - це маяк, який тебе веде у темному морі. Але дуже часто наша духовність як маятник - то ми надто побожні, то впадаємо у тяжкі гріхи…» – підкреслив проповідник.
    На своїй III науці отець-реколектант роздумував над темою родини.
Зокрема проповідник зазначив: «Ми часто допускаємось помилки у вибрані пари. Насамперед треба молитися і враховувати багато умов, щоб правильно зробити вибір. Є два типа любові: природний і надприродний. У природній любові ти любиш одну жінку. А в надприродній любові ти любиш Бога…».
Отець Руслан у своїй останній науці розважав над темою виховання й освіченості священика. Щоб здобути знання потрібно вірити. Віра збагачується розумом. Але крім того, кожному необхідна мудрість, Божа мудрість.
На кінець реколекцій о. Олесь Будзяк – ректор нашої семінарії висловив подяку о. Руслану за його свідчення і жертвенність.
Також о. Роман Кандрач – духівник семінарії, а за сумісництвом духовний наставник о. Руслана, подякував йому за його працю, та зазначив, що посіяне зерно приносить, посіяне Боже слово, завжди дає плід.
Отець Руслан благословив і окропив свяченою водою всіх присутніх. На завершення, отець-реколектант подякував усій семінарійній спільноті і побажав: «… дякуйте Богові за все і будьте успішними священиками…».

стаття: Олег Домерецикий
фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Вгору