У п’ятницю, 8 березня, в Івано-Франківській духовній семінарії з нагоди 205-річчя від дня народження видатного поета Тараса Григоровича Шевченка відбувся Шевченківський вечір «Дорога до Тараса».

    Дійство розпочав струнний ансамбль  Івано-Франківської обласної філармонії ім. Іри Маланюк «Quattro corde» – художній керівник Анжела Приходько, який прикрашав своєю чудовою грою вечір. В програмі звучали твори на вірші Тараса Шевченка у виконанні колективів: семінарійного хору ІФДС «Благовіст» – художній керівник Оксана Федорик, камерного хору «Воскресіння» - художній керівник Володимир Рудницький, молодіжного хору «Осанна» - художній керівник Любов Терлецька; ансамблів: «Кептарик» Тисменичанської музичної школи, «Бандурні барви» дитячої музичної школи №3 – художній керівник Ірина Люба. Окрім цього, виступали солісти: Володимир Дутчак, Оксана Кречко та Христина Березовська. Також, учасники культурно-мистецького відділу ІФДС декламували поезії Кобзаря.
    На завершення ректор ІФДС, прот. Олесь Будзяк подякував Культурно-мистецькому відділу семінарії, та п. Любові Терлецькій за сумлінну організацію даного дійства, а також усім учасникам і присутнім, зазначивши, що вшановуючи пам’ять видатного сина України Тараса Григоровича Шевченка, ми одночасно дякуємо і молимося Богові за людей, які поклали своє життя за волю і красу українського слова і думки.

стаття: Максим Малиш
фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Вгору