6 березня у кінотеатрі «Люм’єр» відбувся показ фільму «Крути 1918». Семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії за підтримки ректорату також долучилися до перегляду.

Своєю думкою від перегляду фільму вирішив поділитися семінарист І курсу Ткачишин Назар:

Які Ваші враження від переглянутого фільму?

Я й досі під приємним враженням від перегляду. Не можу не радіти від того рівня, який представив нам наш український кінематограф. Сюжет фільму дуже неординарний зі своєрідним баченням цих подій. Радий, що мав нагоду його переглянути. Хотілося б висловити щиру подяку за підтримку таких заходів ректорату ІФДС.

Чи подобаються Вам кінострічки такого жанру?

Мені подобаються фільми історичного жанру. Вони є дуже близькими для мене, оскільки з дитинства захоплююсь історією нашої Батьківщини. Люблю, коли відомі події та персонажі «оживають» на екрані.

Яке Ваше ставлення до подій під Крутами?

Ця подія є дуже важливою у нашій історії. Хоча вона трапилася 100 років тому, її відголосок закарбувався у нашій пам’яті на довгі роки. Подвиг студентів став символом мужності та безмежної любові до своєї Батьківщини. Це була відважна молодь, яка загинула за кращу долю своєї землі. Ці молоді студенти є прикладом для кожного з нас.

Стаття та фото: Іван Ярошко

Інформаційний центр ІФДС

 

Вгору