4 березня в гості до Івано-Франківської Духовної семінарії завітав ректор Київської Трьохсвятительської Духовної семінарії - о. Петро Жук, у зв'язку із  з'їздом усіх ректорів українських семінарій.

Від імені усіх ректорів, цього ж дня, у семінарійному храмі о. Петро очолив Божественну Літургію  і виголосив науку. В своїй проповіді отець зазначив деякі важливі моменти в житті кожного семінариста: "Перебуваючи в семінарії семінарист повинен здобути найважливішу характеристику - віднайти мир у своїй душі".

Отець Андрій Чорненко, віце-ректор семінарії, від імені ректора і усієї семінарійної спільноти радо вітав о. Петра у нашій семінарій і зазначив, що є надзвичайно приємно коли ректорат різних семінарій має змогу зустрічатися і разом працювати на благо Церкви. Теж о. Андрій подякував о. Петру за глибоку науку і за співпрацю між семінаріями, зазначивши, що співпраця буде розвиватися у різноманітних міжсемінарійних заходах.

Також зазначимо, що о. Петро є головою Катехитичної комісії Київської архиєпархії, і він буде цими днями давати науку для священиків Івано-Франківського єпархіального управління.

стаття: Ярослав Пастушак
фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Вгору