У середу, 30 січня, для семінаристів Івано-Франківської Духовної Семінарії УГКЦ, які є волонтерами Карітасу Івано-Франківська провели тренінг "Особливості переміщення хворих, які користуються реабілітаційним обладнанням".

Як перемістити хвору людину з ліжка на візок або крісло-туалет, як допомогти подолати перешкоди незрячому і навіть, як влаштувати приємне дозвілля людині на візку - потанцювати з нею. Все на практиці виконували волонтери Карітасу з допомогою медико-соціального працівника Лілії Сивак, яка проводила тренінг.

Волонтери Карітасу відвідують немобільних і маломобільних жертв тоталітарних режимів, самотніх літніх людей та важкохворих, тому ці знання та навички для них необхідні.

Тренінг проводився в рамках проектів «Покращення якості життя людей похилого віку – жертв тоталітарних режимів шляхом створення умов для залучення їх до активної участі у суспільному житті та організація надання волонтерської підтримки для маломобільних та немобільних представників основної цільової групи», «Мережа центрів Домашньої опіки Карітас України, 2019», «Мережа центрів Домашньої опіки Карітас України (Паліативна допомога), 2019», «Сприяння у доступі до медичного обладнання для соціально незахищених верств населення».

Джерело: Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

Вгору