24 грудня 2018 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого в рамках проекту «Зустріч з цікавими людьми»побував найпопулярніший український акапельний гурт «Піккардійська Терція».

«Піккардійська Терція» – унікальний колектив для української музичної культури. Восени 2017 року «Піккардійська Терція» відзначила свій поважний ювілей – 25 років.

Учасники гурту поділилися з присутніми своїми думками щодо сучасного стану української естради, розповіли про свій життєвий та творчий шлях. Присутні мали змогу задати питання учасникам вокальної формації. Приз за найцікавіше запитання отримав професор кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Прикарпатського національного університету Віталій Надурак.

Дуже дякуємо усім за щире спілкування, за затишну атмосферу і, направду, за передріздвяний радісний настрій. Вітаємо усіх з прийдешніми святами. Бажаємо у Новому році кожному з вас щастя, добра, миру, успіху та здійснення мрій. Вірте, що ваше майбутнє прекрасне, і хай у вас зажди будуть сили й натхнення зробити його таким!!! Щасливого Різдва!!!

За матеріалами Інфо-центр ІФА

фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Вгору