21 грудня в Івано-Франківської духовної семінарії відбулися нічні чування з нагоди свята Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці за участю дяків-регентів, керівником є Любов Терлецька. Чування розпочалися із Великої Вечірньої, яку очолив ієромонах-студит Лука (Михайлович).

Під час Вечірньої о. Лука промовив науку для всіх присутніх, де наголосив на важливості слухання Слова Божого, зберігання і передачі Його ближнім. «Адам і Єва були не так вражені хитрістю диявола, як спробою діалогувати з дияволом». Отець Лука також зауважив, що Слово Боже завжди несе Благу Вість, Воно підтримує людину на її життєвому шляху і допомагає приймати правильні рішення. «Бог є Своїм Словом і промовляє до нас через Святе Письмо, а наше завдання – прийняти Його у наше життя і серце».

Після завершення вечірньої усі присутні мали змогу піти на каву-брейк, а опісля о. Лука розпочав моління Ісусової Молитви і Lectio Divina (Молитовне читання Св. Письма).

Чування завершилися Св. Літургією, де кожен міг посповідатися і прийняти Св. Євхаристію. На завершення усі учасники чувань спільно заспівали о. Луці «Многая Літа».

стаття: Максим Малиш
фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Вгору