«Робити добро і нести щастя усім потребуючим у День Св. Миколая», – вже стало добрим звичаєм для Івано-Франківської Духовної Семінарії. Цього року, семінаристи активно приймали участь в святкуваннях на парафіях, в дитбудинках, та інших громадських закладах.

За сприянням Ректорату ІФДС і Братства cв. cвщмч. Йосафата, семінаристи змогли відвідати безліч дітей і дорослих, які із нетерпінням чекали на Св. Миколая. Святкування проходили як і на парафіях м. Івано-Франківськ, так і за його межами. Також семінаристи мали змогу відвідати, дитячий клуб «Kids' Land» і Івано-Франківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

У цей день кожна людина мріє про чудо, проте, що її життя зміниться на краще. Ми повинні допомагати один одному за прикладом Св. Миколая, адже усі мають бути щасливими. І ті, хто робить подарунки, і ті, хто їх отримує. Лише ощаслививши іншого, людина зможе осягнути вічне щастя і Царство Небесне. Отож, просімо в цей день Св. Миколая, відкритості і щедрості для наших сердець, щоб ми могли ділитись ними із іншими.

стаття: Максим Малиш

Інформаційний центр ІФДС

Вгору