8 грудня в Івано-Франківській Духовній Семінарії завершилися дні духовної віднови, які провадив о. Юстин Бойко. Протягом цих днів брати-семінаристи мали змогу роздумувати  і розважати над такою важливою для себе темою – покликання.

В одній із останніх наук отець-реколектант розповів про таку важливу постать із Святого Письма як апостол Петро. «Будучи простим рибалкою – залишався людиною великої віри» - наголосив отець. Також розповів, що Апостол Петро почувши поклик Бога не вагаючись пішов слідом за ним.

На останній науці о. Юстин розповів про дуже важливу постать для усіх нас – Пресвяту Богородицю, яка чітко виконала свою місію. Слово «Так» - яке відповіла Марія на поклик Господа стало дверми через які Бог увійшов в історію людства. Після чого отець-реколектант побажав щоб кожен у своєму священичому житті довершив усе до кінця.

На завершення головний духівник ІФДС – о. Ярослав Тимішак від імені ректорату, духівників та братів-семінаристів, висловив щирі слова вдячності о. Юстину за змістовні науки та служіння яке він виконує у винограднику Христовім. Також о. Ярослав побажав щоб те слово, яке він посіяв у наших серцях проросло та дало добрий плід. Після чого о. Юстин окропив всіх свяченою водою.

стаття: Назарій Дякун
фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Вгору