8 грудня Івано-Франківської Духовної Семінарії відбулася презентація книги ієромонаха Юстина Бойка «Розмови з Богом за кавою».

Дійство розпочалося із спільної молитви, яку очолив ректор ІФДС прот. Олесь Будзяк. Опісля о. Юстин розпочав презентацію розповіддю із своїх спогадів проте, як зароджувалася ідея видання книги, які були перешкоди і загартування на його життєвому шляху. «Ставши настоятелем Свято-Іванівської лаври, яка знаходиться у Шевченківському гаю, я й гадки не мав, що цей період у моєму житті, докорінно змінить мій світогляд і моє духовне життя. Бувши настоятелем для одного монаха, я навчився цінувати малі речі, які Бог мені посилає і дарує, адже «великий день» розпочинається із «малих речей»». Також, отець розповів, що з часом почав відчувати певне фізичне і духовне вигорання, котре не давало спокійно молитися і працювати. Проте, відкривши для себе ранкову сповідь у вигляді молитовних роздумів за горнятком кави біля монастирського хреста, він почав писати свої роздуми у соціальні мережі Facebook, які з часом переросли у книжкове видання. «Одного ранку я зрозумів, що саме роздуми біля хреста допомагають мені віднаходити духовну силу працювати і жити на славу Божу. Я писав свої роздуми на протязі 3-х років і публікуючи їх в інтернеті, я зрозумів, що саме через прості речі Бог промовляє і навертає до себе людину».

На завершення о. Юстин наголосив на тому, що для людей важливо цінувати час, витрачаючи його на справді потрібні речі, зокрема для тих людей котрі нас оточують і які для нас є дорогими. «Маючи можливість повернути час назад, я б нічого не змінив, окрім того, що повернув би час, який я витратив на непотрібні речі».

стаття: Максим Малиш
фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Вгору