25 листопада, в день, коли Церква вшановує пам’ять свщмч. Йосафата Архієпископа Полоцького, братія Івано-Франківської духовної семінарії святкує храмовий празник

Розпочалися святкування із Великої Утрені, яку відслужив духівник семінарії о. Роман Кандрач. Опісля богослужіння продовжилися Божественною Літургією, моління очолив митрофорний протоієрей Олександр Левицький, ректор Івано-Франківської Академії Івана Золотоустого. Молився отець-мітрат у співслужінні ректора семінарії протоієрея Олеся Будзяка, віце-економа Івано-Франківської Архієпархії прот. Віталія Максиміва, викладачів та численного духовенства архієпархії спільно з іншими запрошеними священнослужителями.

В часі Божественної Літургії проповідь виголосив о.Олександр, в якій передав вітання від Архієпископа та Митрополита Івано-Франківського, кир Володимира Війтишина. Також проповідник закликав присутніх «бути всім для всіх», чого навчав та показав власним прикладом покровитель Івано-Франківської семінарії. 

Всі Богослужіння своїм мелодійним співом прикрасив семінарійний хор «Благовіст».

Наприкінці Літургії отець-ректор щиро подякував віце-ректору прот. Андрію Чорненку, префектам, духівникам, професорсько-викладацькому складу, братам-семінаристам та всім гостям, котрі прибули на святкування за спільну молитву та побажав усім многая літа.

На запрошення ректорату завітав розділити радість святкування храмового празника міський голова м. Івано-Франківська, п. Руслан Марцінків, який в свою чергу подякував від імені Івано-Франківської міської адміністрації за великий вклад у розвиток міста та області.

На завершення ректорат Івано-Франківської Академії Івана Золотоустого вручив дипломи бакалавра студентам 5 курсу і залікові книжки студентам 1 курсу.

Під час святкової трапези відбулося нагородження переможців з таких турнірів як: волейболу, шахів і тенісу.

Джерело: Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

.

Вгору