22 листопада у Львові в приміщеннях стадіону «Арена Львів» відбувалася науково-практична міжнародна конференція на тему «Якісна медицина задля гідності людини. Від історії до сучасності» з нагоди 115- річниці заснування Шпиталю імені Митрополита Андрея Шептицького.

Конференція розпочалася молитвою, благословенням та вступним словом Архиєпископа та Митрополита Львівського, Ігоря Возняка. Опісля до всіх присутніх звернулась пані Уляна Супрун, Міністр охорони здоров’я, а також мер міста Львова, п. Андрій Садовий.

У цій конференції взяло участь багато спеціалістів у різних галузях освіти та медицини. Також були запрошені іноземні гості, зокрема Крістіан Шефер, головний лікар клініки св. Луки м. Альтенбург (Німеччина). Темою доповіді була пана Крістіана була. «Віра і психічне здоров’я».

Івано-Франківську Духовну семінарію ім. свщмч. Йосафата на цій конференції представляли брати: Іван Сехна, Ігор Романишин, Дмитро Касіян та Андрій Роуба. Активну участь в проведенні конференції брав, викладач ІФА імені св. Івана Золотоустого та голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, о. Руслан П’яста.

Наступна частина конференції проходила про групах. Учасники заходу були поділені на 4 секції, кожна досліджувала окрему тему. Саме у цій частині конференції виникло багато запитань, які спричинили живу та плідну дискусію

Міжнародна конференція відкрила немало аспектів в сфері медицини та стала нагодою для подальших дій на покращення системи охорони здоров’я в Україні.

стаття: Андрій Роуба

Інформаційний центр ІФДС

10.jpg 7.jpg 8.jpg

9.jpg