15-16 листопада семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата взяли участь у V Міжсемінарійній науково-практичній конференції, яка відбулася в Зарваниці, Марійському духовному центрі УГКЦ.

 Семінарія – це місце не лише духовної формації, але й інтелектуальної. Особа, яка готується до прийняття Таїнства Священства має бути всебічно розвинена. Саме з такою метою, а також для кращого знайомства з історією нашої Церкви відбуваються щорічні міжсемінарійні конференції.

Тема цьогорічної конференції була така: «Блаженний священномученик Никита Будка, як приклад місіонаря та душпастиря». Нашу семінарію представляли брати: Михайло Соколовський, Андрій Роуба, Йосафат Мандро, Дмитро Касіян та Григорій Гулковський. Учасники конференції поділилися своїми дослідженнями на вище вказану тему та досвідом особистого розуміння місійності. «Кожна міжсемінарійна конференція – це своєрідна місія. Бо знайомство між нами, спілкування та ділення особистим досвідом зустрічі з Христом є безпосереднім виявом місійності», – зазначили організатори заходу. Конференція завершилась виїздом до Тернополя та екскурсією ТВДС й містом Тернополем. Учасники роз’їхались до своїх семінарій із теплими спогадами про цей спільно проведений час.

 

стаття: Григорій Гулковський

Інформаційний центр ІФДС

 

Вгору