10 листопада у місті Чернівці відбулася наукова конференція з нагоди двадцятиріччя створення осередку ТУСК «Обнова» на Буковині.

Конференція розпочалася з Архиєрейської Літургії, яку очолив Преосвященний владика Йосафат Мощич. Після Літургії єпископ освятив ікону священномученика Миколи Конрада, який був першим духівником «Обнови».

На конференції були присутні представники влади, а саме: заступник міського голови, який вручив грамоту представникам чернівецького осередку ТУСК «Обнова» за допомогу у проведені міських заходів. Також на конференції були присутні представники інших осередків, а саме: голова івано-франківського осередку, Іван Тиханський, голова тернопільської «Обнови», Христина Юрчак, голова «Обнови» зі Львова, Олена Пляченко, та представник київської «Обнови», пан Тарас, та студенти Івано-Франківської духовної семінарії.

Конференція розпочалася з привітального слова Владики Йосафата. Одним з доповідачів був третій голова Івано-Франківської обнови, випускник Івано франківської духовної семінарії, о. Василь Германюк. Отець Василь наголосив на тому, що спільнота повинна мати духівника, який має духовно допомагати спільноті, бути духовним батьком для її учасників. Під час праці у трьох секціях усі учасники обговорили напрями праці, обов'язки кожного члена обнови, шляхи його самореалізації. Після закінчення конференції усі її учасники були запрошені на урочисте святкування.

стаття: Дмитро Рожелюк
фото:
Діана Цубера

IMG_8360.JPG IMG_8367.JPG IMG_8368.JPG

IMG_8386.JPG IMG_8430.JPG Діана Цубера-9460.jpg

Діана Цубера-9506.jpg Діана Цубера-9560.jpg Діана Цубера-9628.jpg