9-10 листопада у Львові-Брюховичах відбулася міжнародна наукова конференція на тему «У невтомних пошуках правди…», присвячена 100-літтю від дня народження о. д-ра Атанасія Великого, ЧСВВ (1918-1982рр.)

- українського церковного діяча, науковця, відомого історика Церкви, археографа, священика-василіянина Учасниками цієї конференції були студенти Івано-Франківської Духовної Семінарії.

Перший день конференції проходив в актовій залі ЛНУ імені Івана Франка. Всі слухачі мали можливість послухати доповіді відомих науковців, серед яких єпископ Діонісій Ляхович, ЧСВВ, який був особисто знайомим з о. Атанасієм. Другий день конференції розпочався з Божественної Літургії, яку очолив Архієпископ Циріл Василь,  у співслужінні владики Володимира Ющака (ЧСВВ), владики Діонісія Ляховича (ЧСВВ) та численних священиків чину св. Василія Великого.

Слухачі уважно слухати про життя Атанасія Великого, про його діяльність під час Другого Ватиканського Собору, а також про його служіння протоархимандрита Василіянського Чину і ректора Української Папської колегії св. Йосафата в Римі. Була жвава дискусія під час конференції, оскільки з доповідей присутні в залі відчували, що отець-доктор Атанасій дуже любив Церкву і з радістю переживав своє покликання.

стаття: Павло Зависляк
фото: о. Іпатій Ващишин, ЧСВВ.

FB_IMG_1541872970942.jpg FB_IMG_1541873075514.jpg IMG.JPG

IMG_0052.JPG IMG_0131.JPG IMG_0269.JPG