20 жовтня  семінарійну спільноту відвідав відомий український продюсер, випускник ІФТА, Віталій Човник, а також його дружина, відома українська естрадна співачка, Ірина Федишин, в рамках проекту ІФА «Зустріч із цікавими людьми».

Конференція пройшла в приміщенні Навчальному корпусі Архієпархії, де були присутні: отці-настоятелі ІФДС, семінаристи, а також усі бажаючі. Кожен мав змогу запитати і отримати відповідь на питання, котрі їх найбільше цікавили.

Зустріч розпочалася із спільної молитви, як пізніше зазначив Віталій Човник: «Вона допомагає у повсякденному житті відчувати присутність і підтримку Бога». Він розповів про своє навчання у духовній семінарії, про особисте покликання, про те, як познайомився зі своєю майбутньою дружиною, а зараз відомою співачкою Іриною Федишин. Він також наголосив на важливості своєї духовної освіти, котра зараз допомагає йому будувати свою сім’ю і своє життя. «Кожної неділі ми ходимо до церкви, опісля молимося вервицю, щодня молимось десятку вервиці – це наша духовна підтримка і наше живе спілкування із Богом».

У свою чергу, Ірина Федишин розповіла про сім’ю, початки своєї кар’єри, про дитячі і юнацькі роки, про те, як виникла думка професійно розпочати свою діяльність. Відповідаючи на питання про те, як вони допомагають військовим, вона зазначила, що важливо не тільки допомагати їм фінансово, але бути із ними, відчувати і співпереживати їм. «Співаючи для них, я відчула єднання української співочої душі, вони стали для мене рідними людьми».

На завершення зустрічі, гості отримали подарунки, а кожен бажаючий міг сфотографуватися і отримати автограф Ірини Федишин.

стаття: Максим Малиш
фото:
Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

 

Вгору