10 жовтня в семінарійній каплиці відбулося перше зібрання Братства Священномученика Йосафата. Збори розпочалися з Молебня до покровителя братства, який очолив духівник братства о. Юрій Павлюк.

Отець Юрій звернувся до братів з настановою на новий академічний рік, та акцентував увагу на словах, з якими священомученик Йосафат прагнув дійти єдності «Щоб усі були одно». Побажав усім учасника сили, витривалості та наснаги на цей рік Божий.

На спільне зібрання запросили також семінаристів з першого курсу. До усіх гостей та учасників звернувся голова Братства Свщмч. Йосафата бр. Михайло Макар. У своєму слові бр. Михайло коротко пригадав членам спільноти та тим, які хочуть вступити в братство, обов’язки управи братства та діяльністю кожного члена управи зокрема, представив статут Братства. Брат Михайло вручив нагороди активним учасника та тим, що тільки прийняли посвяту у братство в 2017 навчальному році. Також голова розповів про Волонтерську Службу Місійно-Харитативної Діяльності та стан готовності приймати семінаристів з науками в навчальні заклади м. Івано-Франківська. Не менш важливим оголошенням було про наступні збори братства (12.10.2018 р. Б.) де буде представлений звіт діяльності управи спільноти за останні два роки. Також переобрання нового голови Братства Свщмч. Йосафата, звичайно присутність усіх учасників є дуже важливою для спільноти. 
Збори завершилися спільною молитвою та благословенням мощами священомученика Йосафата.

стаття: Віталій Лесів
фото:
Віталій Лесів

Інформаційний відділ братства Священномученика Йосафата

Go to top