2 жовтня у стінах Івано-Франківської духовної семінарії з благословення ректора відбувся вечір української пісні, який організував культурно-мистецький відділ.

 

Кожен курс мав підготувати українську пісню у супроводі принаймні одного музичного інструменту та виконати її усім курсом.

Вечір розпочав з 6 курс піснею «Ой хмариться». Наступним виступав 5 курс, який представив в’язанку українських пісень. Після чого розпочалася велика гра у якій було безліч цікавих, пізнавальних конкурсів. Декілька представників з кожного курсу мали змогу у нелегкій боротьбі здобути для свого курсу перемогу.

У перервах між конкурсами виступили 4 курс із піснею «Чорні очка як терен», 3 курс заспівав пісню «Де ж наша слава», 2 курс представив пісню «Гуцулко Ксеню», а 1 курс вразив своїм виконанням «Балади про повстанця». Перемогу грі одержав 5 курс, а за 2 місце в додатковому конкурсі змагалися 6 та 4 курс підсумком якого 6 курс переміг.

На закінчення віце-ректор семінарії прот. д-р. Андрій Чорненко привітав переможців та висловив слова вдячності всім учасникам цього вечора.

стаття: Назар Дякун
фото:
Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Go to top