2 жовтня в навчальному корпусі Івано-Франківського богословського університету імені святого Івана Золотоустого відбулася презентація книги  «Я робив те, що міг. І більше на ніщо не дивився», яка є біографічною працею про Архієпископа Володимира Стернюка.

Дійство розпочалося із привітального слова прот. д-р. Річарда Горбаня, віце-ректора ІФБУ з наукової частини, який привітав усіх присутніх і представив аудиторії автора книги, о. Руслана Піха (ЧНІ).

Опісля до присутніх звернувся директор Інституту історії Церкви ІФБУ кандидат історичних наук, доцент Олег Єгрешій. У своїй невеликій доповіді пан Олег говорив про Владику Володимира Стернюка, як приклад жертовного служіння Богові, Церкві та народові.

Отець Руслан під час своєї промови, розповів що його надихнуло до написання книги. Говорив про маловідомі факти до ув’язнення архієпископа, про його покликання до монашества. Книга, яку упорядкував о. Олег містить не усю біографію ісповідника віри, тому автор сподівається на подальший розвиток та доповнення вже готової книги.

На завершення, о. Річард Горбань висловив сподівання на те, що цю працю візьме до уваги беатифікаційна комісія, адже Владика Володимир Стернюк заслуговує на те, щоб бути приліченим до лику святих. А також, подякував ієромонаху Руслану за його візит та невтомну працю на благо нашої Церкви.

стаття: Святослав Пастущак
фото:
Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Go to top