23 вересня в Івано-Франківській Духовній Семінарії ім. свщмч. Йосафата завершилися Дні віднови духа, які для семінаристів та настоятелів проводив о. Лука (Михайлович), монах Студійського Уставу.

Впродовж п’яти наук, у мовчанні, семінаристи мали нагоду розважати над різними темами. Зокрема роздумували про Господню любов і дію Бога в житті людини. Реколектант розповідав про дари мудрості, терпеливості, молитви. Також отець Лука наголосив, що надзвичайно важливою у житті християнина є довіра до Господа. Він закликав довіряти своє життя Богові у всьому.

Родзинкою цих духовних наук була співана Ісусову молитву з розважаннями, яку проводив отець-реколектант.

В останній науці, о. Лука проповідував на тему недільного Євангелія (про жінку хананейку). Преподобний отець наголосив, що в цій історії Христос приходить до тих хто є відкинутим. Проповідник зауважив, Бог діє в нашому житті через проблеми та негаразди, які ми маємо, бо саме в ситуаціях, коли ми не можемо дати собі ради Господь спасає нас. Ісус своєю любов`ю пригортає до Себе.

На завершення Днів духовної віднови головний духівник ІФДС, прот. Ярослав Тимішак, від імені ректорату та братів-семінаристів, висловив слова вдячності отцю-реколектанту за глибокі та змістовні науки. Отець Ярослав побажав ієромонаху Луці ревності у його служінні Божому народу. На завершення, семінарійна спільнота заспівала преподобному о. Луці «Многая літа», а він окропив усіх присутніх освяченою водою.

стаття: Святослав Коткевич
фото:
Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Вгору