10 вересня в Івано-Франківській духовній семінарії розпочався новий академічний рік.

З цієї нагоди була відслужена Божественна Літургія, яку очолив синкел у справах духовенства та священичих родин, митр. прот. Олег Каськів у співслужінні з ректор ІФДС прот. Олесем Будзяком і віце-ректором прот. д-р Андрієм Чорненком, а також з семінарійними отцями-духівниками та сповідниками.

 Під час проповіді о. Олег від імені Митрополита Володимира (Війтишина) привітав усю братію з початком нового академічного року. В часі проповіді отець зазначив, що важливо є навчитися любити себе, бо якщо полюбимо себе, то полюбимо і ближніх, і Господа. Також отець Олег Каськів нагадав про необхідність зробити собі певну постанову, але застеріг: «… не робіть собі багато великих постанов, зробіть собі одну, але старайтеся виконати її…». Крім цього отець зазначив, що для досягнення успіху потрібно виконати три умови:

  1. Сказати Богові «Так»;
  2. Залишити всі житейські справи за межами семінарії, якщо не на 100% то хоча б на 50%;
  3. Любити себе. Тут отець зазначив, що любити себе можна більше читаючи, слухаючи духовні науки…

На завершення Літургії студенти І курсу склали обіцянку семінариста. Опісля, ректор семінарії прот. Олесь Будзяк подякував отцю Олегу за його візит до семінарії та за його вклад в розвиток в семінарії. Також ректор привітав всіх з початком навчання та окропив свяченою водою.

стаття: Олексій Нарепеха
фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Go to top