9 червня в стінах Івано-Франківської Духовної Семінарії відбувся з’їзд вівтарних дружин. Даний захід був підготований та проведений за співпраці Івано-Франківської Архієпархії та ІФДС.

Розпочався Архієпархіальний з’їзд із привітальних слів ректора ІФДС прот. Олеся Будзяка, який представив всім учасникам детальний план сьогоднішнього з’їзду та побажав всім присутнім здобути для себе якомога більше духовних скарбів. Після відкриття заходу в семінарійному храмі був відслужений Молебень до Богородиці. Після спільної молитви, із невеликою проповіддю-наукою до всіх присутніх вівтарників звернувся о. Ярослав, який розказав про особливу гідність служіння у вівтарній дружині, яка покликана бути Господнім військом.Після спільної молитви всі присутні отримали благословення мощами свщмч. Йосафата і окреплення святої води.

 Опісля, вівтарники вирушили разом із семінаристами ІФДС на наступний етап сьогоднішньої зустрічі – «працю в групах». Семінаристи у своїх невеликих катехизаціях намагалися якомога краще донести до всіх учасників з’їзду важливість їхнього служіння у Господньому храмі, а також спілкувалися з юними вівтарниками на цікаві духовні теми.

Після катехизацій всі учасники з’їзду вирушили на обід, щоб поповнити свій запас енергії для наступного етапу сьогоднішнього з’їзду – розважальних бансів, які проходили в парку м. Івано-Франківська. Студенти ІФДС підготували для вівтарників чудові танці, які дали змогу кожному відчути себе частиною великої церковної родини та отримати незабутні приємні враження.

фото: Віталій Лесій

Інформаційний центр ІФДС

Go to top