Впродовж двох останніх днів, у рамках робочого візиту до України, в Івано-Франківську перебували гості із Німеччини. Для шановних гостей було проведено екскурсію, під час якої вони відвідали Архієпархіальне Управління, Духовну семінарію, Навчальний корпус Архієпархії, Лікувально-діагностичний центр св. Луки та ознайомились із діяльністю даних Архієпархіальних структур.

Окремо слід відзначити зустріч з гостями Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина, Економа Архієпархії прот. Михайла Клапківа, Ректора ІФДС прот. Олеся Будзяка, Віце-економа Архієпархії прот. Віталія Максиміва та інших представників Курії, яка відбулась у Духовній Семінарії. Митрополит подякував гостям за співпрацю та візит, бажаючи, щоби їхня поїздка Україною була цікавою та плідною для подальшої діяльності.

Окрім того, за багаторічну підтримку в різних соціальних проектах, Митрополит Володимир нагородив представника німецького єпископату, владику Маттіаса почесною ювілейною медаллю з нагоди 150-ї річниці від дня народження блаженного владики Григорія Хомишина, єпископа Станіславівського.

Джерело: Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

Go to top