У суботу, 2 червня відбулася ІХ Архієпархіальна проща учнів катехитичних шкіл та катехитів до чудотворної ікони Богородиці у Погоні. Щоб занести свої молитви до Погінської Богородиці в обитель Отців Василіян приїхало чимало паломників різного віку.

Центральною подією прощі стала Божественна Літургія, яку очолив ректор Івано-Франківської духовної семінарії, прот. Олесь Будзяк у співслужінні з отцями з різних парафій Архієпархії. Під час Служби Божої до паломників звернувся о. Олесь. У своїй проповіді отець-ректор наголошував на важливості вміння зберігати тишу. У наш час, переповнений шумом та гамором, важливо зберігати душевну тишу, а не ставати учасником пліток, обмов та наклепів.

Після Святої Літургії усім присутнім була представлена концертна програма, яку організувала Катехитична комісія нашої Архієпархії спільно з ієреєм Дмитро Яричем, братами-семінаристами, катехитичною школою з селища Брошнів-Осада та аніматорами.

Згодом усі мали чудову нагоду гучними оплесками подякувати с. Юліані Дзюбатій, голові катехитичної комісії, усім керівникам катехитичних шкіл та всім, хто допоміг в організації цього незабутнього дійства.

Отож, ІХ проща катехитичних шкіл стала не просто паломництвом, а феєрією, наповненою радістю, посмішками та живою любов’ю в Бога.

Інформаційний центр ІФДС

Go to top