У рамках розробки нової програми формації майбутніх священиків до ІФДС з короткими лекціями завітали представники Комісії у справах родин о. Іван Глова та о. Тарас Цікало. Доповідачі приїхали з подвійною метою – поділитися досвідом праці Інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни та розповісти про особливості формації майбутніх священиків.

Гості провели своєрідну лекцію, в якій взяли участь студенти 5 та 6 курсів разом із ректором семінарії прот. Олесем Будзяком.

Оскільки зараз немає розпрацьовано програми підготовки майбутніх священиків до подружнього життя, ми поставили собі за мету дослідити це питання не самостійно, а користуючись думкою семінаристів – розповідає о. Іван Глова, префект Львівської духовної семінарії

З цією метою студентам-богословам старших курсів було запропоновано коротке анонімне опитування, в якому відповідаючи на цікаві та провокативні питання учасники конференції мали змогу висловити свою думку та подати ідеї щодо майбутньої програми виховання майбутніх душпастирів.

Зустріч проводилась у формі бесіди та запитань – відповідей. Доповідачі поділились своїм досвідом організації навчань для пар, які готуються до прийняття св. Тайни Подружжя в рамках діяльності Інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни, що діє на території Стрийської єпархії, а семінаристи мали можливість задати ряд питань, які їх цікавлять.

Подібні конференції планують проводитися і надалі у  семінаріях УГКЦ. 


фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Вгору