4 квітня в Івано-Франківській духовній семінарії  ім. свщмч. Йосафата завершилась великопосна Віднова духа, яку провів о. Олег Федоренко, СДБ.

Впродовж трьох днів семінаристи та ректорат мали змогу роздумувати про сучасні  виклики для душпастиря, адже реальне життя ніколи не проходить без проблем чи випробувань, а нещастя стаються як із віруючими, так і з невіруючими людьми.

Однією із основних чеснот душпастиря є розсудливіть, яка полягає у правильному відношенні до речей та життєвих подій. У кожній неприємній ситуації ми повинні бачити щось більше ніж просто факт – повинні бачити волю Божу.

Завершальними науками були практичні поради щодо душпастирювання молоді, яка є відкритою до змін та майбутнім нашої Церкви.

Корисні та повчальні науки викликали щиру вдячність у слухачів, яка вилилась у подячні слова ректора семінарії прот Олеся Будзяка: «В час Страсного тижня особливо важливо почути Слово Боже. Його ми почули від Вас, отче Олеже». Подячні слова злились із многаліттям, а увесь курс реколекцій, який тривав три дні, завершився благословенням всі присутніх через окроплення свяченої води.

стаття: Олексій Нарепеха
фото: Дмитро Дем'янів

Інформаційний центр ІФДС

 

Go to top