Сьогодні, 3 березня, у ІФДС завершились Дні духовної віднови, які провадив о. Іван Стефурак.

У своїх проповідях реколектант наголошував на тому, що всім нам треба навчитись слухати, слухати у тиші. Завдяки тиші ми зможемо по-справжньому зупинитись та почути той тихий голос Божий, який завжди промовляє до нас. Проповідник зауважив, що слухання є частиною нашого служіння, адже служіння духовної особи полягає не тільки у безперервній розмові. Наша постава, наші жести часто проповідують за нас.

Тиша веде нас до глибшого розуміння Пресвятої Тройці та Жертви Ісуса Христа. Реколектант зазначив, що наша молитва не закінчується в каплиці. У храмі ми лише починаємо молитись, а наша молитва сповнюється у кожній хвилині нашого дня. 
Також через свої науки отець Іван закликав усіх бути відкритішими один до одного, не заздрити досягненням інших та не хизуватись тим, що в нас є певні позитивні схильності до чогось. «…Одному Господь дав талант до співу, іншому до вивчення наук, третьому дав дар проповідування. Ви знаєте, якби таланти об’єдналися в одній особі, це б могло бути навіть небезпечно. Це був би один маленький тиран, який б вважав, що всі повинні йому покорятися, бо він найкращий. Тому Господь розділив таланти по-різному для кожного…», - говорив отець Іван.

Після завершальної науки з подячним словом до отця-реколектанта звернувся префект нашої семінарії – отець Іван Вінтоняк. Отець Іван від імені отців-настоятелів та всієї семінарійної братії подякував проповіднику за такі чудові, повчальні, ба навіть стимулюючі реколекції.  Опісля семінарійна родина заспівала отцю-реколектанту «Многая літа», а отець окропив усіх присутніх свяченою водою.

стаття: Роман Гулик
фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

Go to top