27 лютого, у семінарійному храмі ім. свщмч.. Йосафата відбулась презентація першого альбому семінарійного гурту «Εφφατά», в якому міститься твори посного та різдвяного характеру, а також твори, які часто звучать у виконані гурту на прощах та на інших подіях.

Теперішній склад гурту: Любомир Мисак – перший тенор, Іван Харевич – другий тенор, Михайло Макар – баритон, Павло Віра – бас.На початку презентації брат Іван Харевич зробив вступне слово і загалом розповів про становлення гурту. Опісля брат Михайло Макар більш детально розповів про історію заснування гурту та про його розвиток. Брат Любомир Мисак пізніше звернув нашу увагу на сам процес запису альбому та на труднощі із якими вони стикнулись під час творчої праці. 

Закінчивши розповідь, гурт «Εφφατά» виконав один із творі альбому – «Батьку», який присвятили блаженішому Любомиру Гузару, що, за їхніми словами, став для них поштовхом у згуртуванні гурту та запису диску. Наступним твором у їхньому виконанні стала «Молитва на Різдво» під мінус скрипки, гітари та сопілки. Перед історію та особливості  цього твору розповів нам брат Павло Віра. На кінці презентації отець-ректор семінарії Олесь Будзяк висловив свою щиросердечну вдячність і батьківську гордість за той «музичний хліб» та плідну працю.

стаття: Павло Гедзик
фото: Дмитро Дем'янів

Інформаційний центр ІФДС

072.jpg DSC_5644.jpg DSC_5652.jpg

DSC_5653.jpg DSC_5659.jpg DSC_5661.jpg

DSC_5662.jpg DSC_5664.jpg DSC_5670.jpg

DSC_5672.jpg DSC_5676.jpg DSC_5679.jpg