3 січня студенти брати II курсу Івано-Франківської духовної семінарії  Романів Степан та Ломпас Ростислав  вирушили в дорогу на Східні терени України, щоб саме там разом із захисниками нашої держави  прославляти новонароджене дитятко.

6 січня, у Навечір'я Різдва Христового семінаристи разом із студентським театром «САД» мали змогу відвідати  усі найближчі військові частини та блокпости, через які проїжали. Також брати допомагали капелану о. Віталію Кестеру,  який є парохом парафії св.Миколая у Костянтинівці.  Свята вечеря відбулася в родинному колі в домі отця Віталія. Надзвичайно тепла та дружння атмосфера допомогла створити справжній дух Різдва. У другий день Різдвяних свят ми мали змогу з о.Віталієм колядувати у Костянтинівських парафіян, а в день первомученника та архідиякона Степана на  парафію із пастирським візитом завітав декан о.Іван Василенко. Опісля Божественної Літургії він вручив золотий хрест о. Віталію Кестеру за його заслуги.

Брати семінаристи Степан та Ростислав щиро дякують о. Віталію за його такий теплий прийом, за те що допоміг створити родинний затишок. Хочемо побажати йому наснаги у подальшій направду нелегкій праці на ниві Христовій, і надалі залишатися таким щирим та ревним священиком. 

Також висловлюємо щиру подяку театру «САД»  за те, що мали змогу спільно  прославляти новонародженного Месію співом та вертепом. 
Усім солдатам, які стоять на захисті нашої вітчизни ми бажаємо мирного неба над головою та щоб наступна коляда  лунала вже у рідних домівках. Повертайтись додому живими!

стаття: Степан Романів
фото: Ростислав Ломпас

Інформаційний центр ІФДС

Go to top