З 4 січня на запрошення владики Степана Менька екзарха Донецького, брати-семінаристи ІІІ курсу Михасів Андрій, Томунь Василь та Касіян Дмитро вирушили на Східні терени України а саме місто Маріуполь, щоб спільно з парафіяни храму Преображеня Господнього прославляти новонародженого Ісуса - дитятка.

Нас радо зустрів отець Ростислав Спринюк парох церкви та голова Карітасу в  Маріуполі. Спільна вечірня та свята вечеря, що далеко від дому, надихає на служіння: бути там, де треба, принести радість народження Божого Сина, підтримати людей своєю присутністю, співом та колядою. Саме в такий спосіб прийшов на землю Спаситель.

Парафіяни радо приймали  братів-семінаристів, зі сльозами радості на очах дякували за присутність та підтримку. Парафія Преображеня Господнього є молодою і єдиною у Маріуполі Греко-Католицькою громаю.  Богослужіння відбуваються поки що в домі священика, але вже готовий фундамент під дерев'яну церкву.
Також семінаристи за сприяння "Карітасу" м. Маріуполя взяли участь в акції " Різдвяна свічка".  Кошти, виручені з цього дійства відправляться на лікування хворих дітей-сиріт.
Складаємо Велику подяку Господу Богу, отцю Ростиславу Спринюку і всім парафіянам парафії Переображення Господнього за можливість служити з Вами та бачити розвиток нашої Церкви на східних теренах нашої держави.

стаття: Андрій Михасів
фото: Дмитро Касіян

Інформаційний центр ІФДС

Go to top