×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ifdsorg/public_html/images/stories/28.12.17_01
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/28.12.17_01

Урочистим богослужінням у храмі св. священномученика Йосафата Духовної семінарії, у четвер, 28 грудня, 2017 року, в Івано-Франківській Архієпархії завершився рік Блаженного священномученика Григорія Хомишина. Очолив урочистості Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин.

На завершальну подію календарного року зібралось чимало духовенства та вірних з усієї Архієпархії. Роздумуючи над Божим Словом під час проповіді, Митрополит звернув особливу увагу на постать блаженного владики Григорія Хомишина.

Серед іншого Кир Володимир відзначив, що не є випадковим те, що останній в році захід, присвячений великому ювілею з дня народження блаженного, відбувається саме в стінах Духовної семінарії, яку він свого часу заснував.

«Блаженний Григорій був та залишається однією з ключових постатей нашої Архієпархії. Саме він у свій час всіляко сприяв тому, щоб в Станіславові почала функціонувати Духовна семінарія», - розповідав Проповідник.

На його думку, приклад владики Григорія повинен стимулювати в молодих семінаристів, а завтрашніх душпастирів, великий запал до ревного виконання своїх священичих обов’язків. Підтвердження цих слів не заставили себе довго чекати, адже після Анафори, Митрополит Володимир уділив дияконські свячення 11-ти випускникам Івано-Франківської Духовної семінарії – зокрема Маркіяну Букатчуку, Івану Гнатюку, Івану Горнецькому, Назару Кібелю, Володимиру Лукашевському, Зореславу Михальонку, Василю Савчину, Андрію Тузу, Петру Ців’юку, Дмитру Шиманському та Дмитру Яричу.

Звертаючись до нововисвячених дияконів, Владика Володимир побажав їм завжди брати приклад з блаженного Григорія, який був добрим пастирем та віддав своє життя за Христову Церкву. Митрополит також зазначив, що дияконська служба покликана до служіння та до допомоги душпастирям у виконанні їхніх обов’язків. «Нехай той запал, з яким ви сьогодні стоїте в цьому святому храмі, буде постійно супроводжувати вас для доброї служби на славу Божу та добра нашого народу», - побажав Владика.

Зі словами вдячності до Митрополита від імені новопоставлених дияконів звернувся Кібель Назар, який сердечно подякував Преосвященнішому Владиці Володимиру за уділення свячень, запевнивши також у вірності Владиці та сумлінному виконанню повірених обов’язків. Він також подякував ієрарху за те, що він завжди поряд, а це робить братів енергійними та життєрадісними.  На знак вдячності Архієрею подарували квіти, а хор заспівав «Многоліття».

З вітальним словом до новопоставлених дияконів звернувся ректор семінарії прот. Олесь Будзяк, який сказав, що перед ними довга, життєва та священича дорога. Побажав витримати в доброму до кінця. Опісля ректор подякував усім гостям, які прибули на свято, а особливо батькам  за їхнє любляче виховання синів.

Щиросердечно вітаємо новопоставлених дияконів та молимося в їхньому наміренні, а також просимо, щоб Господь благословляв їх на життєвому шляху і допомагав нести їхню службу, яка є приємна Богові.

Джерело: Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

{gallery}28.12.17_01{/gallery}

Go to top