×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ifdsorg/public_html/images/stories/11.12.17_01
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/11.12.17_01

У неділю, 10 грудня, до нашої семінарії завітали гості, а саме народний камерний хор «Феліціо» під керівництвом Наталії Байди який прибув до нас з міста Надвірної.

Для наших студентів хор виконав чудові духовні композиції. Також була представлена коротка історія заснування хору та його діяльності. Хористи виконали чудові українські національні твори, а також фольклорні композиції. Ми мали унікальну можливість почути звучання справжньої гуцульської трембіти у поєднанні з мелодичними Закарпатськими колядками. Вони вводили всіх нас у той прекрасний різдвяний час, який вже наближається.

На завершення віце-ректор ІФДС прот. Андрій Чорненко подякував хорові за чудовий спів та побажав надалі розвиватися та удосконалюватися у своїй праці.  Від семінарійної спільноти отець вручив керівнику хору журнал з короткою історією та сучасним станом нашої семінарії.

Всі отримали чудове духовне задоволення та наситилися прекрасним хоровим співом.

стаття: Роман Кулиницак
фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

{gallery}11.12.17_01{/gallery}

Go to top