×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ifdsorg/public_html/images/stories/25.11.17_01
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/25.11.17_01

Сьогодні, 25 листопада у стінах Івано-Франківської Духовної семінарії імені свщмч. Йосафата відбулися святкування храмового празника. Урочисту Святу Літургію очолив Синкел у справах духовенства та священичих родин митр. прот. д-р Олег Каськів.

У своєму пастирському слові отець Олег Каськів передав найщиріші вітання від Архієпископа Володимира Війтишина. Отець Олег наголосив: «Семінарія – це серце єпархії, це місце де формуються майбутні служителі Церкви Христової ». У своїй проповіді отець пригадав історію нашої семінарії. Також проповідник  зазначив, що в дитинстві молячись перед Хрестом святий Йосафат отримав іскру, яка впала у його серце. Цю іскру святий намагався не загасити, а навпаки розвинути. Хоча святий не мав великих студій, семінарії він черпав багато з глибин Східного Богослов’я та богослужбових книг.  На завершення своєї проповіді отець Олег закликав семінарійну братію молитися за кращу долю України та мир на її території та бути всім для всіх як був святий Йосафат.

Після завершення Божественної  Літургії, отець Олесь Будзяк подякував усім присутнім отцям, викладачам ІФБУ, міській владі за те, що вони прибули разом з нами розділити нашу радість з нагоди нашого храмового свята. Отець ректор побажав також усім наснаги для подальшого служіння.

Після слів ректора слово привітання мав міський голова Івано-Франківська пан Руслан Марцінків, який у своїй промові подякував отцю Олесю та всій семінарії за їхнє служіння зазначивши, що тисячі сіл Франківщини обслуговують випускники нашої семінарії».

Згодом отець Олександр Левицький ректор Івано-Франківського Богословського університету привітав усіх з святом, побажав наснаги у навчанні на славу Божу та вручив диплом бакалавра братам V курсу.

Після цього всі пішли на святкову трапезу. У часі трапези відбулося нагородження грамотами та медалями переможців змагань з футболу, тенісу, шахів та шашок які були проведенні у нашій семінарії. Під час святкування своє слово привітання сказали:  ректор Стемфордської Духовної Семінарії (США) – о. Роман Малярчук, віце-ректор Львівської Духовної семінарії Святого Духа, о. Юрій – економ Дрогобицької семінарії, отець Іван Козовик, отець Олександр Левицький та представник від Білоруської  Греко-Католицької церкви отець Анатолій, який завершив нашу семінарію в 2006 році. Трапезу супроводжував чудовий спів нашого семінарійного хору. 

стаття: Олексій Нарепеха
фото:Дмитро Дем'янів, Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

{gallery}25.11.17_01{/gallery}

 

 

Go to top