×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ifdsorg/public_html/images/stories/24.11.17_01
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/24.11.17_01

Сьогодні, 23 листопада, в Івано-Франківській духовній семінарії імені свщмч. Йосафата відбулося богослужіння Вечірні, моління якої співом супроводив хор "Клірос" під керівництвом ієромонаха Студійського Уставу отця Луки Михайловича.

Дійство відбулось з нагоди наближення святкування Храмового празника св. свщмч. Йосафата в семінарії.

Окрім цього хор представив концертну програму, а також літургійно - музичне видання "Стихирар". Зокрема о. Лука розповів для наших семінаристів  та всіх присутніх цікаву історію зародження своєї діяльності та наголосив на цінності такої духовно-пісенної музики, наголосивши на важливості її розповсюдження та застосування в храмах Галичини.

На завершення хор "Клірос"  виконав декілька чудових творів із цієї книги. Для  семінарійної спільноти та численних гостей це був дуже пізнавальний вечір. Присутні змогли насолодитися стародавніми наспівами і відкрити для себе щось нове у духовній музиці. На завершення ректор ІФДС о.Олесь Будзяк подякував гостям за чудовий спів, та побажав плідної праці у цьому цікавому служінні.

стаття: Павло Момот
фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

{gallery}24.11.17_01{/gallery}

Go to top