×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ifdsorg/public_html/images/stories/12.11.17_01
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/12.11.17_01

 

 12 листопада в Івано-Франківській Духовній Семінарії ім. свщмч. Йосафата завершилися Дні духовної віднови, котрі мали на меті збагатити духовний світогляд семінарійної братії. Провадив дні духовної віднови преподобний отець Василь Іванів ЧНІ.

На першій науці семінаристи мали змогу роздумувати над темою самопізнання, у світлі Божої любові до кожного. Також отець-реколектант наголосив на важливості знання Святого Письма, яке є живим Словом Божим.

У часі другої науки, отець розповів про покору і лагідність. Ісус Христос є прикладом тої покори і лагідності. А ми як християни маємо наслідувати Його. «Що з того, що можна знати Святе Письмо, але ним не жити»,- підмітив о. Василь. Також отець навів багато прикладів покори, такої яку мала Богородиця, Авраам і інші святі. На завершення науки отець підсумував, що Бог не любить тих, хто бунтується проти Слова Божого.

Темою третьої науки була сміливість перед Богом. Щоб бути сміливим перед Богом потрібно Йому подобатись, а без віри це неможливо. Також важливим аспектом є сміливість у служінні Богові і людям та поширенні Слова Божого. Одним із найбільших прикладів є Блаженніший Йосиф Сліпий, котрий показує нам наскільки слід бути сміливим у служінні. Також важливо бути подібним у служінні до апостолів. Тому то отець побажав усім наснаги, щоб сповнювати свою місію на землі і бути сміливим, як апостоли.

На четвертій науці, усі спільно роздумували над темою свободи духа. Проповідник наголосив, що справжня свобода є лише з Богом, а гріх обмежує її. Також свободу потрібно вміти приймати, тоді людина буде щасливою. «Свобідна людина звертає очі до Бога і до ближніх»,- промовив до братії реколектант.

Під час останньої, п’ятої науки, отець розповів про любов до Бога і до ближнього. Отець-реколектант наголосив, що ми, як християни повинні підливати тої олії, щоб вогонь любові горів у серцях людських. «Ми маємо жити в любові один до одного», - наголосив проповідник. На прикладі Матері Терези, о. Василь показав, що Господь хоче через кожну людину ширити свою любов.

На завершення реколекцій, семінарійна спільнота щиро подякувала преподобному отцю Василю, за його науку, яка щедро зростатиме у серцях семінаристів.

стаття: Святослав Коткевич
фото: Роман Везучий

Інформаційний центр ІФДС

{gallery}12.11.17_01{/gallery}

Go to top